Delegats i sotsdelegats

Cada Districte Notarial compta amb un notari delegat i un notari sotsdelegat que coordinen l’activitat notarial en aquella determinada zona.

Provincia de Barcelona

Districte d'ARENYS DE MAR

Delegat:
Josep Antoni Pedrosa Santiago

Sotsdelegat:
María Ángeles Santamaría Juan

Districte de BADALONA

Delegat:
Ivan Emilio Robles Caramazana

Sotsdelegat:
Maria Fàtima Hernández Ravanals

Districte de BARCELONA

Delegat:
José Alberto Marín Sánchez

Sotsdelegat:
Luís Fernando Pazos Pezzi
Francisco Armas Omedes

Districte de BERGA

Delegat:
Montserrat Moratilla Fernández

Sotsdelegat:
Francisco de Asís Cañada Oya

Districte de GRANOLLERS

Delegat:
María Angeles Vidal Davydoff

Sotsdelegat:
Francesc Borrell Papaceit

Districte de L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

Delegat:
Fernando Mª. Díaz Gallardo

Sotsdelegat:
Jorge Colmeiro de las Cuevas

Districte d'IGUALADA

Delegat:
Carlos Jiménez Fueyo

Sotsdelegat:
María Gloria Montes Pineda

Districte de MANRESA

Delegat:
Francisco de Borja Morgades de Olivar

Sotsdelegat:
Perfecto Blanes Cabanes

Districte de MATARÓ

Delegat:
Miguel A. Benet Mancho

Sotsdelegat:
Elena Orta Cimas

Districte de SABADELL

Delegat:
Joan Bosch Boada

Sotsdelegat:
José Luís Pascual Vega

Districte de SANT BOI DE LLOBREGAT

Delegat:
Alberto Garvayo Estefanía

Sotsdelegat:
José Víctor Lanzarote Llorca

Districte de SANT FELIU DE LLOBREGAT

Delegat:
Vicente Miguel Mestre Soro

Sotsdelegat:
María José Beviá Gomis

Districte de SANTA COLOMA DE GRAMENET

Delegat:
Mario González Ortiz

Sotsdelegat:
Victor Mateu Prades

Districte de TERRASSA

Delegat:
Alfredo Arbona Casp

Sotsdelegat:
Martín Martín López

Districte de VIC

Delegat:
Jorge Mínguez Balaguer

Sotsdelegat:
Antonio de Juan Ortiz

Districte de VILAFRANCA DEL PENEDÉS

Delegat:
Francisco Javier Ferreres Ortí

Sotsdelegat:
César Marín Núñez

Districte de VILANOVA I LA GELTRÚ

Delegat:
Andrés H. Ferrando López

Sotsdelegat:
Maria Pilar Cabanas Trejo

Provincia de Girona

Districte de LA BISBAL D'EMPORDÀ

Delegat:
Marta Bernabeu Farrús

Sotsdelegat:
José María Chiner Vives

Districte de FIGUERES

Delegat:
Miguel Ángel Vera Moreno

Sotsdelegat:
María del Carmen Rusiñol Riba

Districte de GIRONA

Delegat:
Enric Brancós Núñez

Sotsdelegat:
Belén Mayoral del Barrio

Districte d'OLOT

Delegat:
Ángel Arregui Laborda

Sotsdelegat:
Arturo Sancho Rodríguez

Districte de PUIGCERDÀ

Delegat:
Rafael Luque Doncel

Sotsdelegat:
Elena María España Aparisi

Districte de SANTA COLOMA DE FARNERS

Delegat:
Concepción de los Reyes Arias Gallego

Sotsdelegat:
Miguel Roca Bermúdez de Castro

Provincia de Lleida

Districte de BALAGUER

Delegat:
Francisco Javier Cruz Gimeno

Sotsdelegat:
Francisco Javier Lázaro Ayuso

Districte de CERVERA

Delegat:
Jordi Pané Foix

Sotsdelegat:
Jesús Huerta Ramos

Districte de LLEIDA

Delegat:
José Manuel Villafranca Mercé

Sotsdelegat:
Mª. Cristina Hernández Ruiz

Districte de LA SEU D'URGELL

Delegat:
Francesc Xavier Francino Batlle

Sotsdelegat:
Roser Berenguer Sabaté

Districte de TREMP

Delegat:

María Teresa Sanahuja Cambra

Sotsdelegat:
Amalia María Lucena López

Districte de VIELHA

Delegat:
Henar Alonso Pascual

Sotsdelegat:
---

Provincia de Tarragona

Districte de REUS

Delegat:
José Manuel Vaño Gironés

Sotsdelegat:
Josep Rodríguez Calvo

Districte de TARRAGONA

Delegat:
Martín Garrido Melero

Sotsdelegat:
José Manuel Valiente Cabadés

Districte de TORTOSA

Delegat:
Andrés Valdés Segura

Sotsdelegat:
Pedro F. Carpena Sofio

Districte de VALLS

Delegat:
Juan R. Suárez Sánchez-Ventura

Sotsdelegat:
Manuel P. Sarobe Oyarzuna

Districte del VENDRELL

Delegat:
José-Salvador Torres Roger

Sotsdelegat:
Manuel Úbeda Muñoz